Loading…

Ryva shkon për intervistë në televizion, ngjyra e kompleteve të saj merr gjithë vëmendjen

  • 28/06/2022 | 19:02

Ryva shkon për intervistë në televizion, ngjyra e kompleteve të saj merr gjithë vëmendjen

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.


Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit, Ryvën e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo pothuajse çdo ditë sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Se fundmi, Ryva ka publikuar disa foto ku shfaqet duke u përgatitur për të dhënë intervistë në një televizion.

E veshur me kompletet portokalli dhe me shumë sti, Ryva po duket një zonjë e vërtetë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë