Loading…

Ruairi O’Connell me përkrahje emocionale për bashkëshorten

  • 29/08/2019 | 20:22

Ruairi O’Connell me përkrahje emocionale për bashkëshorten

Ambasadori në largim i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka bërë një dedikim të përkrahjes emocionale për bashkëshorten Elida Ramadani – O’Connell.


“Inspirimi im. Zemra mal”, ka shkruar O’Connell në llogarinë e tij në Facebook, shoqëruar me lajmin e publikuar të Klan Kosova.

Gruaja e tij Elida Ramadani kishte treguar se sa rëndë ishte për të që të raportonte për Masakrën e Reçakut dhe ngjarjet tjera të luftës.

Për këtë O’Connell ka shpërndarë lajmin dhe ka shkruar ‘Inspirimi im. Zemra mal’./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë