Loading…

Rrotullohet vetura rrugës Gjilan-Prishtinë

  • 07/11/2016 | 10:03

Rrotullohet vetura rrugës Gjilan-Prishtinë

Një veturë me targa të Bujanocit ka përfunduar e rrotulluar në aksin rrugorë Gjilan – Prishtinë.

Aksidenti, nga fotografitë që ka siguruar gazeta Metro, shihet të ketë ndodhur në afërsi të Liqenit të Badocit.

Gazeta Metro mëson se nuk ka të lënduar përderisa ka parë që në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por shihet se vetura nuk ka hasur në ndonjë pengesë apo aksidentuar me ndonjë veturë tjetër./gazetametro

aksident-te-liqeni-i-badovcit

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë