Loading…

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Mitrovicë

  • 05/05/2018 | 12:27

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Mitrovicë

Një person ka humbur jetën në Mitrovicë gjatë ditës së djeshme pasi është rrokullisur me traktor. Prej lëndimeve që të marrë ai ka vdekur në vendin e ngjarjes, njofton policia përmes raportit 24 orësh.


“Mitrovicë 03.04.2018 – 14:00. Raportohet se viktima mashkull K/serb ,duke punuar me traktorin e tij është rrokullisur me ç’ rast i njëjti nga lëndimet e marra ka vdekur në vende ngjarje.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori  i cili ka urdhëruar që rasti të cilësohet si Vdekje e dyshuar, ndërsa trupi i pa jete t’ ju lirohet familjarëve”, ka njoftuar policia, transmeton express.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë