Loading…

Rrjedhin imazhe të iPhone 8, një ndryshim i madh po vjen (Foto)

  • 25/04/2017 | 15:51

Rrjedhin imazhe të iPhone 8, një ndryshim i madh po vjen (Foto)

Fotografi të iPhone 8 janë publikuar nëpër rrjetet sociale, dhe nëse ato janë të vërteta, konfirmojnë disa veçori për të cilat analistët kanë folur, për xham të lakuar në ekran dhe prapa.


Fotot e zbuluara në Twitter nga Benjamin Geskin, i cili pretendon të ketë një burim te furnizuesi i Apple, Foxconn, thotë se një ndryshim i madh në dizajn po vjen, përcjellë gazetametro.net. Vlen të theksohet, se megjithatë, nuk ka asnjë mënyrë për ta ditur nëse këto imazhe janë të vërteta.

Ato tregojnë një pajisje që duket si iPhone me një ekran pa buton në fund.

Në foto shihet se kamera përbëhet nga një sistem i dyfishtë, në formë vertikale, për dallim nga iPhone 7 plus, i cili ka gjithashtu kamerë të dyfishtë, por të shtrirë në formë horizontale. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë