Loading…

Rrihen dy femra në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

  • 28/01/2017 | 13:31

Rrihen dy femra në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Një qytetar në Prishtinë është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy femra.


Ndërsa viktimat që të dyja kanë pranuar tretman mjekësor.

“Eshte arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat femra K-Shqiptare. Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtat kane pranuar tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë