Loading…

Rrëzohet një punëtor nga objekti ku ishte duke punuar në Ferizaj

  • 19/02/2019 | 10:17

Rrëzohet një punëtor nga objekti ku ishte duke punuar në Ferizaj

Një punëtor është rrëzuar nga objekti ku ishte duke punuar në Ferizaj dhe ka pësuar lëndime trupore, transmeton Gazeta Metro.


Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në rrugën ‘Ahmet Kaqiu’, në Ferizaj dhe viktima është dërguar në QKUK pasi që ka pësuar lëndime trupore

‘Në rrugën “Ahmet Kaqiku”, në Ferizaj viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore’, njofton raporti policor,

Lidhur me rastin është njoftuar prokuroria dhe hetimet ende po vazhdojnë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë