Loading…

Rrëzohet një aeroplan në Mostar të Bosnjë e Hercegovinës

  • 13/05/2017 | 21:16

Rrëzohet një aeroplan në Mostar të Bosnjë e Hercegovinës

Pesë persona besohet se kanë humbur jetën pasi një aeroplan i vogël u rrëzua pranë qytetit të Mostarit në Bosnjë dhe Hercegovinë.


Agjencia e lajmeve AP raporton se aeroplani pas përplasjes u kaplua nga flakët dhe u dogj plotësisht, transmeton gazetametro.net

Sipas deklaratës së Policisë, në mesin e viktimave ishin edhe tre fëmijë.

Autoritetet nuk kanë bërë të ditur shkaqet e rrëzimit të aeroplanit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë