Loading…

Rrezik për tensionim të vendit, Haradinaj thërret urgjent Këshillin e Sigurisë

  • 03/08/2018 | 11:25

Rrezik për tensionim të vendit, Haradinaj thërret urgjent Këshillin e Sigurisë

Ditëve të fundit u përhapën lajmet për mundësinë që serbët e veriut të shpallnin autonominë e kësaj pjese.


Për këtë arsye, kryeministri Haradinaj ka thirrur mbledhje urgjente të Këshillit të Sigurimit me qëllim për të vlerësuar gjendjen e sigurisë në vend, transmeton gazetametro.net

Kjo vjen derisa dje krerët e policisë kanë marrë vendim për të pezulluar pushimet e pjesëtarëve të policisë së Kosovës. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë