Loading…

Rrëshqitje dheu dhe gurësh në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Foto)

  • 08/05/2017 | 11:09

Rrëshqitje dheu dhe gurësh në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Foto)

Reshjet e shiut që kanë filluar nga mbrëmë, kanë shkaktuar vështërsi gjatë mëngjesit të sotëm, rrugën Prishtinë – Gjilan, përkatësisht tek pjesa ku fillon Liqeni i Badovcit.

Në këtë pjesë të rrugës, për shkak të reshjeve të shiut raportohet se ka rrëshqitje të dheut dhe të gurëve.

Një lexues i Gazetës Metro, bën të ditur se në atë pjesë ka ndodhur edhe një aksident, si pasojë vështërsive në qarkullim.

Më poshtë keni videon, ku mund të shihni pamje nga rrëshqitja e dheut./gazetametro.net

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë