Loading…

Rrëshqet në akull, rrezikon jetën (Foto/Video)

  • 16/12/2016 | 09:38

Rrëshqet në akull, rrezikon jetën (Foto/Video)

Anton Ross 21-vjeçar rrezikon jetën e tij. I riu mbërthehet mirë me xhaketë, por ajo çfarë pason tutje në video nuk është aspak e këndshme.


Një video sa interesante po aq edhe e rrezikshme ka zgjuar kureshtjen edhe të policisë.

Anton, lidhet në një xhip 4×4 dhe lëshohet në një rrugë të akullt në Kazakistanin lindor. Kjo video ka shtyrë që policia të ngritë hetime ndaj dy të rinjve. /gazetametro.net

3b57b18200000578-0-image-a-8_1481652878619 3b57f80800000578-0-image-a-10_1481652884420 3b57f81400000578-0-image-a-9_1481652881376 3b57f85400000578-0-image-a-11_1481652889132

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë