Loading…

Rrëmbehet një femër në Ferizaj

  • 15/08/2018 | 09:34

Rrëmbehet një femër në Ferizaj

Një femër është rrëmbyer dje në qytetin e Ferizajit nga një person të cilin policia ka arritur ta identifikojë e më pas edhe ta arrestojë atë për këtë vepër.

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se ka arrestuar një të dyshuar pasi i njëjti kishte rrëmbyer një femër, kështu duke e futur me forcë në makinën e tij dhe duke e goditur disa herë, shkruan gazetametro.net.

Me urdhër të prokurorit, policia njofton se personi i dyshuar është dërguar në mbajtje pas këtij arrestimi dhe kësaj vepre.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti me force kishte futur ne veture viktimën femër K-Shqiptare me ç’rast gjate rrugës dyshohet se e kishte goditur disa here. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë