Loading…

Rrëmbehet dhe rrahet një person në Prishtinë

  • 27/06/2017 | 10:38

Rrëmbehet dhe rrahet një person në Prishtinë

Viktima mashkull ka raportuar në Polici se katër persona të dyshuar meshkuj e kanë rrëmbyer me veturë dhe e kishin rrahur.


Njësia policore ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë katër të dyshuarit meshkuj K/Shqiptarë, ku janë konfiskuar dy revole me tetë fishekë dhe një thikë.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar katër gëzhoja, një predhë dhe një fishek. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Vëllezërit Fazliu’ pasditen e djeshme në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë