Loading…

Rrëfimi prekës: Familja e shiti për 6 mijë euro, tek një burrë i moshuar nga Kosova (Video)

  • 01/06/2017 | 18:00

Rrëfimi prekës: Familja e shiti për 6 mijë euro, tek një burrë i moshuar nga Kosova (Video)

Në emisionin “Me zemër të hapur”, i cili drejtohet nga moderatorja Evis Ahmeti, është shpalosur historia e një femre nga një fshat i Shqipërisë Veriore, të cilën e shiti, për martesë, familja për 6 mijë euro tek një burrë të moshuar nga Kosova.


Bashkime Sylejmani u martua në vitin 2005 me 61 vjeçarin nga Kosova. Megjithatë ajo, vetëm pas martesës e kuptoi se ishte gruaja e tij e katërt.

Ajo tashmë është rreth 40 vjeçare. Nga kjo martesë ajo ka një fëmijë tetë vjeçar, transmeton Express.

Jeta e saj i ngjan një skenari filmash.

Në videon më poshtë mund ta dëgjoni rrëfimin e plotë të saj:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë