Loading…

Rrëfimi i gruas nga Gjilani, që mrekullisht i shpëtoi aksidentit bashkë me vajzën e saj

  • 12/03/2019 | 20:37

Rrëfimi i gruas nga Gjilani, që mrekullisht i shpëtoi aksidentit bashkë me vajzën e saj

Aksidenti që ndodhi javën e kaluar në Gjilan, ku mbeti një person i vdekur e 30 të lënduar, po konsiderohet si më i rëndsi në këtë vend, transmeton Gazeta Metro.


Fatmirësisht, të  lënduarit janë në gjendje të mirë, derisa një prej tyre shpjegon edhe se si i shpëtoi.

Grua nga Gjilani sjell rrëfimin e jashtëzakonshëm, se si bashkë me vajzën e saj shpëtoi pa lëndime në aksidentin e Gjilanit që ndodhi javën e kaluar.

Ndërkohë, bashkëshorti i saj po xhironte nga ballkoni momentin e aksidentit, pa e ditur se familja e tij është në kolonën e automjeteve që i goditi kamioni./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë