Loading…

Rrëfehet Rezart Taçi: Jetoj për seks, para dhe pushtet (Video)

  • 07/02/2017 | 17:31

Rrëfehet Rezart Taçi: Jetoj për seks, para dhe pushtet (Video)

Ish-bosi shqiptar i naftës, i cili dështoi në këtë biznes dhe më pas edhe u arrestua në Zvicër nën akuzën e mashtrimit, Rezart Taçi, është shfaqur këtë herë në mediat italiane.


Ai ka dhënë një intervistë për televizionin lokal milanez “Lodifanfulla TV”, në të cilën shprehet se vijon të jetë një njeri i pasur dhe me shumë pushtet.

Ndër të tjera, ai mundohet të tregohet edhe babaxhan, teksa thotë se ndihet keq kur nuk arrin të ndihmojë dot njerëzit, duke harruar në këtë mënyrë se shkatërroi tërësisht klubin e skuadrës së futbollit “Parma”, teksa ishte në drejtimin e saj.

Në një intervistë ish-drejtori i Parmas, Pietro Leonardi ka thënë: “Nga Taçi më kujtohet vetëm që më bëri të kaloja një ditë 7 orë para një faksi në pritje të një çeku për të paguar rrogat të cilat m’i konfirmonte çdo ditë për dy muaj radhazi”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë