Loading…

Rrahu gruan shtatzënë, arrestohet burri nga Fushë Kosova

  • 30/08/2018 | 09:42

Rrahu gruan shtatzënë, arrestohet burri nga Fushë Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë mesnatës një burrë në Fushë Kosovë është arrestuar pasi që ka ushtruar dhunë mbi familjen e tij, duke e dëbuar gruan nga shtëpia e cila ishte edhe shtatzënë, transmeton gazetametro.net.


Njësiti policor njofton se të arrestuarit i janë gjetur dhe konfiskuar edhe dy bimë të kanabisit, të cilat ai po i kultivonte në banesën e tij.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë