Loading…

Rrahu gruan, arrestohet një person në Malishevë

  • 11/01/2017 | 13:09

Rrahu gruan, arrestohet një person në Malishevë

Është arrestuar një person në Malishevë, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë mbi gruan e tij. Ngjarjen e konfirmon Policia, e cila thotë se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në Malishevë.


Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në  QKUK në Prishtinë.

I dyshuari u dërgua në mbajtje me urdhër të prokurorit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë