Loading…

Rrahje për parking në ‘Abi Qarshi’: Një person sulmon e kanos një tjetër

  • 02/06/2021 | 08:51

Rrahje për parking në ‘Abi Qarshi’: Një person sulmon e kanos një tjetër

Një person është arrestuar pasi gjatë një mosmarrëveshje që kishte me një tjetër person, e kishte sulmuar dhe kanosur atë, shkruan Gazeta Metro.


E tëra kishte filluar për shkak të një parkingu.

I dyshuari është liruar me urdhër të prokurorit, derisa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

‘’ Abi  Qarshia ,Prizren 01.06.2021 -19:18 Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar  pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull kosovar rreth një parkingu të veturës, e kishte kanosur viktimën dhe sulmuar fizikisht. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt’’ thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë