Loading…

Rrahje në një vendvotim në Maqedoni, kërcasin grushtat

  • 15/10/2017 | 16:59

Rrahje në një vendvotim në Maqedoni, kërcasin grushtat

Në qendrën e votimit në shkollën fillore “Petar Zdravkovski Penko” në komunën e Butelit janë rrahur dy persona.


Zënka u zhvillua në shkollë, pas së cilës intervenoi policia.

Personat e involvual u lagruan nga ana e policiosë kurse procesi i votimit po zhvillohet në[ mënyrë normale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë