Loading…

Rrahje në mes të burgosurve në Dubravë, njëri prej tyre pëson lëndime trupore

  • 29/03/2023 | 08:59

Rrahje në mes të burgosurve në Dubravë, njëri prej tyre pëson lëndime trupore

Një përleshje fizike raportohet të ketë ndodhur në burgun e Dubravës.


Në hapësirat e burgut pas një mosmarrëveshje verbale, i dyshuari e ka sulmuar viktimën ( të dy të burgosur dhe në vuajtje të dënimit).

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është njoftuar edhe prokurori.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë