Loading…

Rrahje midis Prishtinës, një i lënduar (Video)

  • 15/05/2017 | 16:29

Rrahje midis Prishtinës, një i lënduar (Video)

Një përleshje mes dy personave ka ndodhur në Prishtinë, tek semaforët, afër Hotel “Grand”.


Njoftohet se një nga personat e përfshirë në rrahje është dërguar për trajtim në QKUK – ndërsa rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Në videon e xhiruar me telefon dëgjohen personat duke sharë e ofenduar njëri-tjetrin.

Policia ka qenë në vendin e ngjarjes, por ende nuk është bërë i ditur motivi i përleshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë