Loading…

Rrahje mes disa personave tek “Kafet e Rakisë” në Prishtinë

  • 14/09/2021 | 22:02

Rrahje mes disa personave tek “Kafet e Rakisë” në Prishtinë

Një përleshje fizike në mes të disa personave ka ndodhur pak më parë në kryeqytet.


Si pasojë e kësaj përleshje fizike të lënduar kanë mbetur dy persona. Në një video të dërguar në redaksi shihet se njëri nga të lënduarit ka mbetur i shtrirë në tokë.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht tek pjesa e njohur si “Kafet e rakisë” në afërsi të sheshit kryesor të qytetit.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur njësitë policore si dhe Emergjenca.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë