Loading…

Rrahje masive dhe therje në Prishtinë

  • 30/12/2016 | 12:13

Rrahje masive dhe therje në Prishtinë

Dy persona janë therur me thikë në një rrahje që ka ndodhur të enjten në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.


Policia e Kosovës raporton se për motive të panjohura janë rrahur mes veti disa persona. Si pasojë e rrahjes janë therur me thikë dy persona, të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Njësitet policore relevante janë në kërkim të dyshuarve.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë