Loading…

Rrahje e rëndë

  • 08/08/2017 | 11:10

Rrahje e rëndë

Në fshatin Sferkë të Klinës, një person ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar.


Siç njofton Policia e Kosovës, viktima është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK, kurse të dyshuarit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje.

Sulmi ka ndodhur si pasojë e një zënkë të mëhershme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë