Loading…

Rrahje dhe tentim vrasje në Obiliq

  • 21/06/2017 | 11:12

Rrahje dhe tentim vrasje në Obiliq

Policia ka arrestuar katër të dyshuar në Obiliq, pasi që ata janë rrahur mes vete dhe gjatë rrahjes njëri nga ta ka shtënë me armë zjarri.


Në vendngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe tri gëzhoja.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit dy nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në orët e mbrëmjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë