Loading…

Rrahje dhe përdorim i thikave në Kijevë të Malishevës (Foto)

  • 18/01/2017 | 17:48

Rrahje dhe përdorim i thikave në Kijevë të Malishevës (Foto)

Në fshatin Kijevë të Malishevës të mërkurën në mesditë ka ndodhur një rrahje në mes të disa personave.


Dëshmitarë të rastit kanë thënë se gjatë rrahjes disa persona kanë pësuar lëndime trupore.

2

Gjithashtu bëhet e ditur se personat e përfshirë në konflikt, kanë përdorur armë të ftohta dhe gjësende tjera të forta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë