Loading…

Rrahje brutale mes shqiptarëve dhe spanjollëve, përdoren edhe karriget

  • 06/01/2022 | 10:21

Rrahje brutale mes shqiptarëve dhe spanjollëve, përdoren edhe karriget

Një rrahje e fortë ka ndodhur mes shqiptarëve dhe spanjollëve në Barcelonë.


Lajmi është bërë me dije nga një qytetar i cili nodhej në vendngjarje, por që nuk ka dhënë detaje se për çfarë u zunë.

Nga pamjet vihet re se sherri ka ndodhur në një lokal që frekuentohet nga të rinjtë.

Sherri ka qenë mjaft brutal pasi të rinjtë kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta dhe karrige kokës. Nuk dihet nëse ka patur të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë