Loading…

Rrahet zyrtari i KEDS’it në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

  • 27/05/2021 | 09:04

Rrahet zyrtari i KEDS’it në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Dje në Gjakovë është arrestuar një person pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht një zyrtar të KEDS’it, shkruan Gazeta Metro.


Policia në raportin 24-orësh njofton se i njëjti ishte duke kryer detyrën zyrtare.

Viktima ka marrë lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Fsh. Fshaj, Gjakovë 26.05.2021-12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar zyrtarin e KEDS-it, i cili ishte duke kryer detyrën zyrtare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, derisa i dyshuari me urdhër të prokurorit është intervistuar dhe liruar në procedurë të rregullte”, thuhet në raport. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë