Loading…

Rrahet i famshmi i Tik Tok’ut Rasim Teneqja, sulmuesit xhirojnë aktin

  • 25/06/2022 | 16:13

Rrahet i famshmi i Tik Tok’ut Rasim Teneqja, sulmuesit xhirojnë aktin

Rasim Tenqeja tashmë fytyrë e njohur në Tik Tok është rrahur në Ferizaj nga një grup përsonash.


Në këtë rrjet social janë publikuar video nga akti.

Në video shihet se Rasim Teneqja është kapur për fyti dhe e shtyjnë. Po ashtu dëgjohen sharje dhe ofendime të rënda.

Personi i quajtur Blerton Sadrija është njëri nga sulmuesit. Ai kishte hyrë live në Tik Tok duke treguar se si po e rrihnin Rasim Teneqen.

@rasimteneqja.i.fort♬ original sound – Rasimi.Ma.I.Fojti

@rasimteneqja.i.fort #teneqeteforta ♬ original sound – Rasimi.Ma.I.Fojti

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë