Loading…

Rrahet deri në alivanosje punëtori i KEDS’it

  • 11/01/2018 | 17:41

Rrahet deri në alivanosje punëtori i KEDS’it

Një punëtor i KEDS-it është rrahur në mesditën e sotme nga një banorë i Gllarevës së Klinës.


Mësohet se punëtori që punon si shkyqës në distriktin e Pejës, njësia në Klinë është rrahur nga konsumtatori në momentin kur ai kishte shkuar për të kryer detyrën e tij.

I njëjti pas rrahjes është dërguar në spiatalin e Pejës pasi ka lëndime në kokë.

Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala.

“Sot është sulmuar një punëtorë i KEDSIT. Ai ka kërkuar ndihmë mjekësore, ndërsa sulmuesin e ka arrestu policia dhe është rast me të cilin po merret policia e Kosovës dhe është sulmuar në kryerje të detyrës zyrtare” ka thënë Buzhala.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë