Loading…

Rrahen nxënësit në Suharekë, njëri pëson lëndime në trup dhe kokë

  • 07/11/2018 | 14:28

Rrahen nxënësit në Suharekë, njëri pëson lëndime në trup dhe kokë

Një rrahje mes dy grupeve nxënësish ka ndodhur sot në oborrin e shkollës fillore “Skënder Luarasi” në Suharekë.


Nga kjo përleshje njëri nga të përfshirët SH.M. ka pësuar lëndime në trup dhe kokë, për çka është dërguar më pas për trajtim në Spitalin Rajonal të Prizrenit, njofton PK, përcjell lajmi.net

“Deri te kjo rrahje ka ardhë si rezultat qe katër të dyshuarit D. K., SH. K., SH. A. dhe SH. M.  të mitur duke i thënë njeri tjetrit me fjale: “Pse po më këqyrë shtrembër. Në çantën e të dyshuarit SH A është gjetur dhe sekuestruar një thikë rreth 8 cm ngjyrë e kafet dhe një shufër metalike rreth 50 cm ngjyrë e zezë,  që  dyshohet se ishte përdorur në këtë rast. Është kontaktuar Prokurori kujdestar ku me urdhër tij rasti shkon me procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Policia po ashtu njofton se është duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë