Loading…

Rrahën mes vete dy vajza serbe në Mitrovicë

  • 03/02/2017 | 10:42

Rrahën mes vete dy vajza serbe në Mitrovicë

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është evidentuar edhe një rast në veri të Mitrovicë, ku thuhet se janë përleshur fizikisht mes vete dy vajza të komunitetit serb.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Cika Jovina” në Mitrovicë, ku thuhet se njëra prej vajzave ka përfunduar me lëndime trupore.

“Viktima femër K-Serbe për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht nga një e dyshuar femër, me ç’rast e njëjta ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, citohet në raportin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë