Loading…

Rrah ish të dashurën, arrestohet

  • 01/02/2017 | 10:09

Rrah ish të dashurën, arrestohet

Një person është arrestuar në Prizren, pasiqë i njëjti ka sulmuar fizikisht ish të dashurën e tij, ka njoftuar policia.


“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prizren. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
market[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë