Loading…

Roza Radi po i kthehet muzikës, ua lë në dorë fansave të zgjedhin titullin

  • 16/06/2021 | 18:56

Roza Radi po i kthehet muzikës, ua lë në dorë fansave të zgjedhin titullin

Artistja Rozana Radi ka një lajm të mirë për gjithë fansat e saj.


Pas 10 viteve mungesë Rozana ka vendosur t’i rikthehet muzikës. Këngëtarja lajmin e rikthimit e ka bërë të ditur me anë të një videoje të publikuar në Instastory, e cila shfaqet në studio bashkë me kompozitorin Gramoz Kozeli.

“Pas 10 vitesh vi me një këngë ritmike”, –shkruan Rozana.

Në një tjetër foto të postuar nga këngëtarja, ajo ua le në dorë ndjekësve të vendosin për titullin e këngës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë