Loading…

Ronelës ‘i merren mendtë’: Rrëzohet në mes të skenës

  • 21/03/2022 | 09:56

Ronelës ‘i merren mendtë’: Rrëzohet në mes të skenës

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që elektrizon skenën dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka dalluar për energjinë e saj.


Por një ngjarje  jo e bukur i ka ndodhur së fundmi në një koncert në Tiranë. Gjatë performancës këngëtarja është rrëzuar në skenë, ndonëse ajo e ka kaluar me sportivitet këtë situatë.

Por, sigurisht ky moment nuk u ka shpëtuar ndjekësve që e kanë publikuar menjëherë në rrjetin social TikTok.

Kujtojmë se Ronela Hajati do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë