Loading…

Ronela shfaqet duket qarë dhe ‘fajet’ i ka Eurovisioni

  • 13/04/2022 | 08:56

Ronela shfaqet duket qarë dhe ‘fajet’ i ka Eurovisioni

Ronela Hajati po e përjeton momentin ndoshta më të rëndësishëm në karrierën e saj, të paktën deri në këto momente.


Ajo përfaqëson Shqipërinë në Eurovision dhe kjo periudhë e ka shtyrë edhe të ndërrojë gjendja e saj emocionale.

Artistja u shfaq sot duke qarë në Instagram duke treguar se kështu ndjehet kohëve të fundit, por tha se mbështetja e vazhdueshme nga fansat e bën të fortë.

Ajo poashtu tha se ka projekte të lëna pezull për ta dhënë maksimumin në këtë festival.

Lexoni deklaratën e saj më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë