Loading…

Ronela Hajati publikon këngën e re

  • 02/07/2022 | 10:45

Ronela Hajati publikon këngën e re

Projekt të ri muzikor ka sjellë edhe artistja tjetër shqiptare, Ronela Hajati.


Kënga titullohet “Caramel” dhe është në gjuhen italiane.

Projektit muzikor iu është bashkëngjitur edhe videoklipi ku artistja është shfaqur mjaft provokuese.

Ronela në bashkëpunim me Gotham Disci dhe Marko Polo është përkujdesur për muzikën e këngës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë