Loading…

Ronela Hajati ka një mesazh për të dashurin dhe ka të bëj me ‘tulat’

  • 21/07/2021 | 20:32

Ronela Hajati ka një mesazh për të dashurin dhe ka të bëj me ‘tulat’

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marrin vëmendjen e publikut.


Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse ku erdhi me paraqitjen elegante, duke ndarë pamje nga teksa shihet se ka vendosur t`i ngjyrosë flokët tërësisht bionde.

“Po s’me deshe me ca tule me shume , mos prit te te dua kur te behem si modele e parezistueshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive duke pranuar komente pozitive nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë