Loading…

Ronaldo kërcen nga frika (video)

  • 08/11/2016 | 09:37

Ronaldo kërcen nga frika (video)

Cristiano Ronaldos i është përgatitur një situatë që i bën të gjithë të qeshin, e ai për një moment të kërcej nga frika. Shoku i tij, Ricardo, e ka aranzhuar kinse prezantimin e këpucëve të reja sportive të Nike, CR7 Chapter Mercurial , e kur i afrohet për të parë këpucët i ndodh befasia.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë