Loading…

Ronaldo i pakënaqur me situatën aktuale te Manchester United

  • 04/07/2022 | 10:35

Ronaldo i pakënaqur me situatën aktuale te Manchester United

Njëri nga futbollistët më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo nuk është i kënaqur me situatën aktuale te Manchester United.


Lajmet e fundit nga anglia raportojn se portugezi dëshiron të fitoj tituj me skuadrën e Manchesterit, dhe i;u ka bërë me dije se do të largohet nëse nuk kanë ndonjë propozim të rëndësishëm këtë verë.

Ronaldo do të donte të shihte nënshkrime të reja të Man Utd pasi është fillimi i korrikut dhe të gjitha top klubet angleze kanë nënshkruar lojtarë të mëdhenj.

Klubi anglez e ka bërë të qartë se Cristiano nuk do të largohet nga Old Traford, dhe e duan në skuadër për sezonin e ardhshëm, por portugezei nuk sheh ambice për të fituar tituj me Man Utd.

Javët e fundit agjenti i Ronaldos, Jorge Mendes, ka biseduar me Bayern dhe Chelsea, por ende nuk ka marrëveshje me asnjë klub.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë