Loading…

Romeo ia qet në ankand profilin e Instagram’it Donaldit

  • 18/01/2022 | 17:30

Romeo ia qet në ankand profilin e Instagram’it Donaldit

Aktori Romeo Veshaj gjatë periudhë që vëllai i tij Donald Veshaj është një nga banorët e ‘Big Brother Vip’, po menaxhon rrjetet sociale të Donaldit.


Një veprim i fundit nga Romeo, duket se nuk do pritet mirë kur Donaldi të dalë nga shtëpia e BBV.

Në një video të fundit në Instagram Romeo ka treguar hapur mesazhet e fundit të Donaldit që i dërgoi në Whatssap vëllait të tij.

“Do me vras kur te dal, por e di qe do me mbroni ju. Te interesuarit ne DM,”-shkruan krahas videos Romeo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë