Loading…

Robin dhe Marigona Krasniqi tregojnë kush e pagoi dasmën e tyre

  • 16/05/2022 | 15:48

Robin dhe Marigona Krasniqi tregojnë kush e pagoi dasmën e tyre

Ditëve të fundit në mediat rozë është komentuar mjaft shumë martesa e boksierit Robin dhe modeles Marigona Krasniqi.


Figura të njohura të sferave të ndryshme ishin të ftuar në dasmë.

Pamje të shumta janë publikuar në rrjetet sociale ku atmosfera dukej në nivel.

Së fundi të ftuar në emisionin “1 Kafe me Labin”, ishin Robin dhe Marigona Krasniqi ku kanë treguar më shumë rreth dasmës së tyre.

Të pyetur se sa kushtoi dasma e tyre, Robini pati një përgjigjie interesante.

“Shteti e ka pagu”, tha Robini.

Video

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë