Loading…

Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re

  • 22/06/2022 | 14:08

Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.


Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë.

Në një imazh të fundit, ku e ka publikuar Laureta, tregon që Roberti e pengon në realizimin e një videoje.

Me buzëqeshjen në fytyrë, ajo tregon lumturinë që po përjetojnë së bashku./Kosovarja/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë