Loading…

Robert De Niro nderohet me çmimin ‘Chaplin’

  • 09/05/2017 | 19:50

Robert De Niro  nderohet me çmimin ‘Chaplin’

Robert De Niro është nderuar me çmimin “Chaplin në Qendrën Lincoln në New York.


De Niro është shprehur tejet i kënaqur me marrjen e këtij çmimi me emrin e artistit më të madh të të gjitha kohërave Charlie Chaplin.

Aktori Roberto De Niro para audiencës nuk ka ngurruar që të thumbojë vendimin e presidentit Trump, në lidhje me emigrantët, duke kujtuar se edhe Chaplin ishte një aktor britanik.

Është aktor, regjisor dhe producent filmi shumë i njohur dhe i pëlqyer nga të gjithë./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë