Loading…

Robert Berisha: Besim Dinës i ka mbetur dhuratë emisioni nga Sinan Vllasaliu

  • 21/11/2020 | 09:16

Robert Berisha: Besim Dinës i ka mbetur dhuratë emisioni nga Sinan Vllasaliu

Robert Berisha këtë javë është i ftuar në “Express Rozë”.

Ndër të tjera ai ka zbuluar edhe një kuriozitet rreth emisionit të Besim Dinës.

Se çka ka thënë ai, e zbuloni në intervistën më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]ro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë