Loading…

Rita Ora thotë se është gati për verën derisa publikon një imazh në bikini

  • 10/06/2021 | 10:17

Rita Ora thotë se është gati për verën derisa publikon një imazh në bikini

Këngëtarja ka bërë një ripostim të nënës së saj.


Vera Ora i ka publikuar një fotografi në storien e saj në Instagram teksa Rita shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë, imazh ky i shkrepur verën e kaluar.

Ndërkohë, këngëtarja e ka ndarë edhe në rrjetin e saj social Instagram të cilës nuk i ka munguar përshkrimi.

“Jam gati për verën”, ka shkruar Rita Ora.

Ndryshe, artistja e njohur është kthyer së fundmi në Los Angeles pas disa muajve qëndrim në Austral, përkatësisht Sidnei.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë