Loading…

Rita Ora si gjithmonë, shfaqet super provokuese teksa feston me motrën

  • 22/10/2021 | 09:55

Rita Ora si gjithmonë, shfaqet super provokuese teksa feston me motrën

Rita Ora merr gjithmonë vëmendjen në daljet e saj publike. Këngëtarja shqiptare u shfaq me një fustan të guximshëm dhe të hapur te pjesa e gjoksit në Los Angeles ndërsa festonte ditëlindjen e së motrës, Elenës.


Ylli i muzikës pop dukej mbresëlënëse ndërsa mbante veshur dhe një pallto të gjatë ngjyrë kafe.

Motrat Ora u fotografuan së bashku pasi kishin dalë për të festuar 33 vjetorin e Elenës.

Këngëtarja u kujdes t’i bënte asaj dhe një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale, ku shkruante se ndihej e bekuar për prezencën në jetën e saj. Krahas urimit, Rita ndau dhe disa foto të papublikuara më parë nga fëmijëria e tyre.

Motrat Ora u fotografuan së bashku pasi kishin dalë për të festuar 33 vjetorin e Elenës.

Këngëtarja u kujdes t’i bënte asaj dhe një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale, ku shkruante se ndihej e bekuar për prezencën në jetën e saj. Krahas urimit, Rita ndau dhe disa foto të papublikuara më parë nga fëmijëria e tyre.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë