Loading…

Rita Ora shfaqet në formë të mirë nga palestra

  • 03/06/2021 | 09:15

Rita Ora shfaqet në formë të mirë nga palestra

Këngëtarja është e pasionuar pas palestrës.


Dhe, Rita Ora vazhdimisht shihet aktive me ushtrime e cila ndan postime edhe në llogaritë e saj sociale.

Së fundmi, ka publikuar dy fotografi e veshur me veshje sportive me ngjyrë të verdhë teksa ka theksuar tiparet e formësuara.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhet teksa shihet brenda një ambienti me mjete sportive dhe ka shkrepur fotot para pasqyrës.

Ndryshe, Rita Ora vazhdon të shijojë lidhjen e saj me regjisorin Taika Waititin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë