Loading…

Rita Ora shfaqet më elegante se kurrë

  • 28/02/2022 | 11:57

Rita Ora shfaqet më elegante se kurrë

Rita Ora dhe Taika Waititi kanë qenë kryefjala e Javës së Modës n Milano. Ata morën pjesë në disa sfilata e ngjarje të organizuara me këtë rast, ku shkëlqyen me stilin e tyre të modës.


Të dielën, këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore mori pjesë në ceremoninë, “Bulgari BZero1 Aurora Awards”, ku dukej jashtëzakonisht elegante e veshur e tëra në të bardha. Dukjen e kishte plotësuar me aksesorët prej diamanti të markës “Bvlgari”.

Para se të fillonte ceremonia, bukuroshja 31-vjeçare pozoi krahas të dashuri të saj regjisor, Taika Wititi. Këtë ceremoni glamuroze, Ora duket se kishte vendosur ta shndërroj edhe në një ngjarje familjare, kjo pasi në qilim të kuq u shoqërua edhe nga motra Elena dhe vëllai i tyre i vogël, Don Ora.

Ylli i hitit “Anywhere” gjatë mbrëmjes e ndau edhe një çmim për disenjatoren shqiptare, Nensi Dojaka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë